Trainers

Kyra Pen
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator dames turnen
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedekyra.p@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Stan Broen
Trainer Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator heren turnen
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedestan@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Daphne Escalante
Trainster Dans (L3)
Cluster coördinator dans
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschededaphne@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Mitchel Ganeshi
Trainer Freerunning/Gym/Turnen (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedemitchel.g@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Lindi Ketelaar
Trainster Gym/Turnen (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedelindi.k@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Kyra Laarman
Trainster Gym/Turnen (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedekyra.l@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Joost Boers
Trainer Freerunning/Gym (L3)
Cluster coördinator freerunning
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedejoost@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Marie-Claire Persijn
Trainster Dans (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedemarie@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Bas Wiegerink
Trainer Gym/Turnen (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedebas.w@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Dorien Meijer
Trainster Gym/Turnen (L3 i.o.)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschededorien.m@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Shannon de Leeuw
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator peuter/kleuter gym
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedeshannon@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Steven Trip
Trainer Gym (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedesteven.t@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Gemima Luyindula
Trainster Dans (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedegemima.l@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Nina Kremer
Trainster Gym (L3)
Cluster coördinator recreatie gym
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedenina@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Wendy Bosch
Trainster Dans (L3)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedewendy.b@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Fleur Eggink
Trainster Dans (L3 i.o.)
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedefleur.e@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede