Cluster coördinatoren

Kyra Pen
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator dames turnen
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedekyra.p@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Stan Broen
Trainer Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator heren turnen
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedestan@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Daphne Escalante
Trainster Dans (L3)
Cluster coördinator dans
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschededaphne@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Mitchel Ganeshi
Trainer Freerunning/Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator recreatie gym
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedemitchel.g@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Dorien Meijer
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator turnen 3e divisie
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschededorien.m@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Merel Zandstra
Trainster Gym/Turnen (L3 i.o.)
Cluster coördinator turnen 4e divisie
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedemerel.z@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Shannon de Leeuw
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator turnen 5e divisie
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedeshannon@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede
Kyra Laarman
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator turnen 6e divisie
Facebook GV Sportlust-EnschedeInstagram GV Sportlust-Enschedekyra.l@sportlust-enschede.nlTwitter GV Sportlust-EnschedeWebsite GV Sportlust-Enschede