Cluster coördinatoren

Daphne Escalante
Trainster Dans (L3)
Cluster coördinator dans
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschededaphne@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Dorien Meijer
Trainster Gym/Turnen (L3)
Divisie coördinator turnen dames 3e/4e divisie
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschededorien.m@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Jordy Rozeboom
Trainer Freerunning (L2)
Cluster coördinator freerunning
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedejordy.r@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Kyra Laarman
Trainster Gym/Turnen (L3)
Divisie coördinator turnen dames 6e divisie
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedekyra.l@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Kyra Pen
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator dames turnen
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedekyra.p@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Lindi Ketelaar
Trainster Gym/Turnen (L3)
Divisie coördinator turnen dames 5e divisie
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedelindi.k@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Mitchel Ganeshi
Trainer Gym/Nijntje Beweegt (L3)
Cluster coördinator peuter en kleuter
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedemitchel.g@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Shannon de Leeuw
Trainster Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator recreatie gym
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedeshannon@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede
Stan Broen
Trainer Gym/Turnen (L3)
Cluster coördinator heren turnen
Facebook G.V. Sportlust-EnschedeInstagram G.V. Sportlust-Enschedestan@sportlust-enschede.nlWebsite G.V. Sportlust-Enschede