Clubkampioenschappen

12 mei 2019

Hier komen foto's van Klaverblad Clubkampioenschappen 2019 te staan


 
 
 
 
 
 
 

Hier komen de uitslagen van Klaverblad Clubkampioenschappen 2019 te staan

 

 

 

Locatie
Het Zwering
Gerard van Honthorststraat
te Enschede

 

Wedstrijd 1
Aanwezig:  9.45 uur
Start:  10.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 12.00 uur

Wedstrijd 2
Aanwezig:  11.30 uur
Start:  12.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 14.00 uur

Wedstrijd 3
Aanwezig:  13.30 uur
Start:  14.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 16.00 uur

Wedstrijd indeling

WEDSTRIJD 1  ***  Aanwezig 09.45 uur  ***  Start 10.00 - 12.00 uur  ***

Deelnemer Trainer Niveau Groep Wedstrijd 1ste toestel
Sem Bol Stan 3 F 1 ringen
Terry Dikken Stan 3 F 1 ringen
Kauã Ferreira de Oliveira Stan 3 F 1 ringen
Stian van Midwoud Stan 3 F 1 ringen
Kyano de Paauw Stan 3 F 1 ringen
Jens Bargerink Stan 3 F 1 ringen
Victor Kooistra Stan 3 N 1 vloer
Kane Kronenberg Stan 3 N 1 vloer
Myron Visscher Stan 3 N 1 vloer
Jesper Bos Stan 3 N 1 vloer
Abe van Brenk Stan 4 N 1 vloer
Danieck ter Horst Stan 4 N 1 vloer
Martinique Nieuwenhuis Dorien 5 K 1 brug
Angel Appeldoorn Dorien 5 K 1 brug
Lena Trap Nina 5 K 1 brug
Emma Slor Dorien 5 K 1 brug
Temm Page Mitchel 5 K 1 brug
Isabel Westrik Dorien 5 L 1 sprong
Tess Schukkink Romy 5 L 1 sprong
Roos Rouweler Nina 5 L 1 sprong
Nouk Vaanholt Romy 5 L 1 sprong
Nora van Ritbergen Nina 5 L 1 sprong
Marita Mousa Mitchel 5 L 1 sprong
Nina Dragtstra Shannon 5 L 1 sprong
Magda Meijerink Romy 5 M 1 balk
Jasmijn Nijenboer Nina 5 M 1 balk
Janne Jo van Ulst Mitchel 5 M 1 balk
Emily Wildermuth Bas 5 M 1 balk
Mirthe Kreijns Mitchel 5 M 1 balk
Anna Ceven Mitchel 5 M 1 balk
Kayli van Omme Mitchel 5 M 1 balk

WEDSTRIJD 2  ***  Aanwezig  11.30 uur  ***  Start 12.00 - 14.00 uur  ***

Deelnemer Trainer Niveau Groep Wedstrijd 1ste toestel
Naomi Eggens Bas 2 B 2 Sprong
Mirthe van Kampen Bas 2 B 2 sprong
Fiene Toussaint Romy 2 B 2 sprong
Stiene Veendijk Romy 2 B 2 sprong
Quinty Principaal - Koster Bas 2 B 2 sprong
Tess Nieuwenkamp Bas 2 B 2 sprong
Demy Visser Dorien 3 C 2 brug
Duwenja Pol Mitchel 3 C 2 brug
Kelly Muis Bas 3 C 2 brug
Marlique Hondebrink Mitchel 3 C 2 brug
Sanne Beckers Mitchel 3 C 2 brug
Lilian Kroeze Bas 3 C 2 brug
Nora Klein Tuente Mitchel 3 C 2 brug
Franca Muijtstege Mitchel 3 D 2 vloer
Lisa Fadda Bas 3 D 2 vloer
Hannah Egbringhoff Mitchel 3 D 2 vloer
Safira Inan Mitchel 3 D 2 vloer
Damanja Schuphof Dorien 3 D 2 vloer
Chantal Hulscher Mitchel 3 D 2 vloer
Sarah Tunc Bas 3 D 2 vloer
Yala Maraha Bas 3 E 2 balk
Lizzy Lintsen Bas 3 E 2 balk
Femke Groote Veldman Bas 3 E 2 balk
Kiki Beijes Shannon 3 E 2 balk
Jente Nieuwenhuis Bas 3 E 2 balk
Femke Groot Mitchel 3 E 2 balk
Benthe Koekkoek op Munsterhuis Mitchel 3 E 2 balk
Lotte van Bennekom Mitchel 3 E 2 balk

WEDSTRIJD 3  ***  Aanwezig 13.30 uur  ***  Start 14.00 - 16.00 uur  ***

Deelnemer Trainer Niveau Groep wedstrijd 1ste toestel
Marissa Venturini Bas 1 A 3 sprong
Charissa Botter Bas 1 A 3 sprong
Anna Score Dorien 2 A 3 sprong
Rebecca Visser Dorien 2 A 3 sprong
Lana Stam Mitchel 2 A 3 sprong
Suzanna Scheggetman Dorien 2 A 3 sprong
Sintia Roodevelt Mitchel 2 A 3 sprong
Kayranur Dokur Romy 4 G 3 vloer
Ellis de Jong Romy 4 G 3 vloer
Tess ten Vergert Mitchel 4 G 3 vloer
Inesz Dreischor Romy 4 G 3 vloer
Amelia Tunc Mitchel 4 G 3 vloer
Lea Maria Kangus Mitchel 4 G 3 vloer
Anne Bouma Shannon 4 H 3 balk
Liz te Lindert Shannon 4 H 3 balk
Maartje Ameling Shannon 4 H 3 balk
Hiewa Ramezanpour Bas 4 H 3 balk
Bijou Visscher Shannon 4 H 3 balk
Liz van der Veer Dorien 4 H 3 balk
Iris Meerlo Bas 4 H 3 balk
Isabella Perez Mitchel 4 I 3 balk
Tess Molhoek Romy 4 I 3 balk
Femke Bult Mitchel 4 I 3 balk
Rinske Bouman Mitchel 4 I 3 balk
Feline de Jonge Romy 4 I 3 balk
Yasmine Foudou Mitchel 4 I 3 balk
Lynne van Voorst Mitchel 4 I 3 balk
Daphaney Romano Romy 4 I 3 balk
Melissa Cagri Mitchel 4 J 3 brug
Selena Ritsema Dorien 4 J 3 brug
Judith Dreischor Romy 4 J 3 brug
Suze Kleinnibbelink Mitchel 4 J 3 brug
Leona Elma Mitchel 4 J 3 brug
Eva den Breejen Romy 4 J 3 brug
Iris Lentfert Romy 4 J 3 brug
Maud van der Veen Mitchel 4 J 3 brug