Clubkampioenschappen

2018

Klik hier voor de foto's Klaverblad Clubkampioenschappen


 
 
 
 
 
 
 

Klik hier voor de uitslagen van Klaverblad Clubkampioenschappen 2018

 

 

 

Locatie
Sporthal Het Diekman
J.J van Deinselaan 22
te Enschede

Ochtendwedstrijd
Aanwezig:  8.30 uur
Start:  9.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 11.30 uur

Middagwedstrijd
Aanwezig:  12.00 uur
Start:  12.30 uur
Prijsuitreiking:  ± 15.00 uur

Wedstrijd indeling

OCHTEND BAAN 1 *** selectie dames ***

Baan Groep Nr Naam ***** Baan Groep Nr Naam
 1  A 1 Guusje Roelvink  1 C 23 Sharon Kuipers
 1  A 2 Bente Berger  1 C 24 Nova Meijerink
 1  A 3 Dewi Roord  1 C 25 Amber Jalloh
 1  A 4 Aysa Irevul  1 C 26 Noelle Ploth
 1  A 5 Lina Mert  1 C 27 Meike Bouman
 1  A 6 Lotte Hassink  1 C 28 Caitlin Eilers
 1  A 7 Elise Kuiper  1 C 29 Laurie van Ooijen
 1  A 8 Muskan Akbari  1 C 30 Nynke Visser
 1  A 9 Michelle Katuin  1 C 31 Valeria Elizabeth
 1  A 10 Linne Holsbeeke  1 C 32 Liz Bloemendaal
 1  A 11 Fleur Butterhoff
 1  A 12 Suuz Zuijdgeest  1 D 33 Victoria Zinin
 1 D 34 Emma ten Barge
 1  B 13 Aimee Eilers  1 D 35 Rianne Moeskops
 1  B 14 Chanta Robers Araujo  1 D 36 Nicky Reitsema
 1  B 15 Karlijn Weustink  1 D 37 Esmee Zandstra
 1 B 16 Marlou van As
 1 B 17 Elise Breukink  1 E 38 Lina B
 1 B 18 Lynn Keiser  1 E 39 Asha Hodge
 1 B 19 Iris van den Biggelaar  1 E 40 Janique Nijenhuis
 1 B 20 Tess van den Berg  1 E 41 Quinty ten Oever
 1 B 21 Tess Jonker  1 E 42 Lindi Ketelaar
 1 B 22 Ella Oude Hendrikman  1 E 43 Romy Snijders
 1 E 44 Liset Slaa
 1 E 45 Maud Weustink
 1 E 46 Lieke Butterhoff

OCHTEND BAAN 2 *** selectie heren / recreatie heren ***

Baan Groep Nr Naam ***** Baan Groep Nr Naam
2 F 48 Julian van Dijk 2 H  60 Jorne Vos
2 F 49 Enzo Rothman 2 H  61 Jay Lachminarainsingh
2 F 50 Naut Hospes 2 H  62 Levi Voerman
2 F 51 Sem Bol 2 H  63 Jerre van Houten
2 F 52 Daan Moeskops 2 H 64 Sam de Vries
2 F 53 Kane Kronenberg 2 H 65 Lucas Platvoet
2 H 66 Ryan May
2 H 67 Deacon Wibier
2 H 68 Quinten Stoelinga
2 G 54 Semih Ulu 2 I 69 Len Musters
2 G 55 Pascal van Klaveren 2 I 70 Sven Scheer
2 G 56 Luuk van Honk 2 I 71 Lars Wesseler
2 G 57 Chris Hans 2 I 72 Jelver Prins
2 G 58 Kauã Ferreira de Oliveira 2 I 73 Jesse Beens
2 G 59 Stijn Breukers 2 I 74 Emiel Bootsma
2 I 75  Mees Jongkind
2 I 76 Thijs Kremers
2 I 77 Koen Smit

MIDDAG BAAN 1 *** recreatie dames ***

Baan Groep Nr Naam ***** Baan Groep Nr Naam
1 A 77 Julia Yacoub 1 C 95 Danique Sanberg
1 A 78 Lisa Fadda 1 C 96 Lieke ter Riet
1 A 79 Tess Nieuwenkamp 1 C 97 Safira Inan
1 A 80 Quinty Principaal-Koster 1 C 98 Chantal Hulscher
1 A 81 Iris Meerlo 1 C 99 Elke van Houten
1 A 82 Marith Kremers 1 C 100 Hannah Egbringhoff
1 A 83 Femke Groote Veldman 1 C 101 Femke Groot
1 A 84 Jente Nieuwenhuis 1 C 102 Eva Ordelmans
1 A 85 Isabelle Nijmeijer 1 C 103 Yanaika Oedai
1 A 86 Kelly Muis 1 C 104 Maddy Fox
1 B 87 Lisanne Kuiper 1 D 105 Demi van den Mey
1 B 88 Marlique Hondebrink 1 D 106 Anna Score
1 B 89 Katya Hagen 1 D 107 Zoë van der Wereld
1 B 90 Nora Klein Tuente 1 D 108 Yaël Fokkelman
1 B 91 Lynn Hesselink 1 D 109 Sintia Roodveldt
1 B 92 Franca Muijtstege 1 D 110 Maaike Levers
1 B 93 Lente Knol 1 D 111 Amy ten Oever
1 B 94 Britt Rotinsulu 1 D 112 Safira Bah
1 D 113 Damanja Schiphof
1 D 114 Tesnim Sedki

MIDDAG BAAN 2 *** recreatie dames ***

Baan Groep Nr Naam ***** Baan Groep Nr Naam
2 E 115 Jill Goeree 2 G 134 Jiajia Ye
2 E 116 Eline ter Mors 2 G 135 Demi Hesselink
2 E 117 Ainoa Gerritsjans 2 G 136 Vera van de Water
2 E 118 Rinske Bouman 2 G 137 Marita Mousa
2 E 119 Isabella Perez 2 G 138 Lotte Van Kampen
2 E 120 Isabella Baalman 2 G 139 Lisa Smit
2 E 121 Tess ten Vergert 2 G 140 Rosalie Akkerman
2 E 122 Lea Kangus 2 G 141 Maud Scholing
2 E 123 Amelia Tunc 2 G 142 Maud van Klaveren
2 G 143 Janne Jo van Ulst
2 F 124 Inesz Dreischor 2 H 144 Julia Janssen
2 F 125 Daphaney Romano 2 H 145 Jackie Risakotta
2 F 126 Tess Molhoek 2 H 146 Merle van der Veen
2 F 127 Eva den Breejen 2 H 147 Lizzy Tetunashvili
2 F 128 Jazz Romano 2 H 148 Feline Roelvink
2 F 129 Mirthe Visser 2 H 149 Mirthe van Kampen
2 F 130 Maartje Ameling 2 H 150 Naomi Eggens
2 F 131 Annika Spreen 2 H 151 Madelyne Naafs
2 F 132 Liz te Lindert
2 F 133 Ellis de Jong