Enschedese Gymnastiek 

Kampioenschappen

23 juni 2018

Locatie
Sporthal Het Diekman
J.J van Deinselaan 22
te Enschede

Blok 1
Aanwezig:  8.00 uur
Start:  8.30 uur
Prijsuitreiking:  ± 10.30 uur

Blok 2
Aanwezig:  10.30 uur
Start:  11.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 13.00 uur

Blok 3
Aanwezig:  13.00 uur
Start:  13.30 uur
Prijsuitreiking:  ± 15.30 uur

Blok 4
Aanwezig:  15.30 uur
Start:  16.00 uur
Prijsuitreiking:  ± 18.00 uur

OEFENSTOF EGK 2018

Wanneer iets niet duidelijk is vraag het je train(st)er!!

EGK - Oefenstof Jongens
EGK - Oefenstof Meiden

Wedstrijd indeling

Rondes Brug Balk Vloer Sprong
Ronde 1 A B C D
Ronde 2 D A B C
Ronde 3 C  D A B
Ronde 4 B C D A

BLOK 1 *** 8.30 - 10.30 uur ***

Wed.nr. Voornaam Tussenv. Achternaam M/V Geb.jaar Niveau Vereniging Blok Baan Groep
32 Maud   Scholing V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
33 Lisa   Smit V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
34 Maud van Klaveren V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
35 Djenti   Dhoenmoen V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
36 Rosalie   Akkerman V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
37 Janne Jo van Ulst V 2012 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
38 Jazzairah   Romano V 2012 4 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
39 Esmee   Plate V 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
40  Eline  ter  Mors V 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
41 Jill   Goeree V 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
42 Maud van der Veen V 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede  1  1  C
                     
94 Marita   Mousa V  2011 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C
 95 Romy   Mol V  2011 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C
96 Roxane   Mol V  2011 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C
97 Lotte van Kampen V  2011 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C
98 Amina   Rastoder V  2011 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C
99 Martinique   Nieuwenhuis V  2010 5 G.V. Sportlust-Enschede  1  2  C

BLOK 2 *** 11.00 - 13.00 uur ***

Wed.nr. Voornaam Tussenv. Achternaam M/V Geb.jaar Niveau Vereniging Blok Baan Groep
125 Lotte van Bennekom V 2011 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
126 Iris   Knol V 2011 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
127 Isabella   Perez V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
128 Lamis   Gaouzi V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
129 Maartje   Ameling  V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
130 Tess   Molhoek V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
131 Rinske   Bouman  V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
132 Annika   Spreen V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
133 Daphaney   Romano V 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
134 Iris   Meerlo V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
135 Britt   Schonewille  V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
 136 Yanaika   Oedai V 2010  3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
137 Eva   Ordelmans V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
138 Femke   Groot V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
139 Isabella   Baalman V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
140 Roxy   Touray V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
141 Femke   Groote Veldman V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
142 Jente   Nieuwenhuis V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
143 Marith   Kremers V 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 1 A
                     
236 Tess ten Vergert V 2009 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
237 Amelia   Tunc V 2009 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
238 Lea   Kangus V 2009 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
239 Mariami   Yefimova V 2009 4 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
240 Damanja   Schuphof V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
241 Tess   Nieuwenkamp V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
242 Julia   Yacoub V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
243 Quinty   Principaal-Koster V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
244 Lisa   Fadda V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
245 Franca   Muijtstege V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
246 Safira   Inan V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
247 Elke van  Houten V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
248 Hannah   Egbringhoff V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D
249 Lente   Knol  V 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 2 2 D

BLOK 3 *** 13.30 - 15.30 uur ***

Wed.nr. Voornaam Tussenv. Achternaam M/V Geb.jaar Niveau Vereniging Blok Baan Groep
274 Mirthe van Kampen V 2008 2 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
275 Nora   Klein Tuente V 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
276 Lieke ter Riet V 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
277 Rosalie   Pardijs V 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
278 Danique   Sanberg V 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
279 Madelyne   Naafs V 2008 2 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
280 Naomi   Eggens V 2008 2 G.V. Sportlust-Enschede 3 1 C
                     
300 Mirthe   Visser V 2007 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 2 B
301 Safira   Bah V 2007 3 G.V. Sportlust-Enschede 3 2 B
302 Ainoa   Gerritsjans V 2007 3 G.V. Sportlust-Enschede  3 2 B
303 Jehika   Augustin V 2007 2 G.V. Sportlust-Enschede 3 2 B

BLOK 4 *** 16.00 - 18.00 uur ***

Wed.nr. Voornaam Tussenv. Achternaam M/V Geb.jaar Niveau Vereniging Blok Baan Groep
330 Lisanne   Kuiper V 2006 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
331 Bahar   Akbari V 2006 2 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
332 Demi van der Meij V 2005 2 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
333 Yaël   Fokkelman V 2004 4 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
334 Julia   Janssen V 2004 2 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
335 Laury   Gerritsen V 2004 2 G.V. Sportlust-Enschede 4 1 A
                     
376 Kyano de Paauw M 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
377  Stian van Midwoud M 2011 4 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
378 Kauã   Ferreira de Oliveira M 2010 4 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
379 Enzo   Rothman M 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
380 Terry   Dikken M 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
381 Sem   Bol M 2010 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
382 Pascal van Klaveren M 2009 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
383 Kane   Kronenberg M 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A
384 Zion-cruzi   Lubega M 2008 3 G.V. Sportlust-Enschede 4 2 A

 

Klik hier voor de volledige deelnemerslijst EGK 2018