Lesrooster 2018 - 2019     Peuter/Kleuter Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter/Kleuter Dans 2 - 3 jaar De Helmer Marie-Claire Tuana Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter/Kleuter Dans 4 - 5 jaar De Helmer Marie-Claire  Tuana Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter/Kleuter Dans 2 - 3 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter/Kleuter Dans 4 - 5 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 18:00 Hiphop 6+ jaar Stroinkshuis Gemima   Nee Start 1-10-2018
Maandag 18:00 19:00 Afrodance   Stroinkshuis Gemima   Nee Start 1-10-2018
                   
Dinsdag 16:45 17:45 Boys only stoere Hiphop 6+ jaar Terphoes Daphne   Nee Start 1-11-2018
Dinsdag 17:45 18:45 Modern Jazz 9+ jaar Terphoes Daphne   Nee  
Dinsdag 18:45 19:45 Hiphop 13+ jaar Terphoes Daphne   Nee Start 1-10-2018
Dinsdag 20:00 21:00 Ballet 6+ jaar Terphoes Daphne   Nee Start 1-10-2018
                   
Woensdag 19:00 20:00 Zumba 18+ jaar De Helmer Wendy   Nee  
                   
Vrijdag 17:30 18:30 Streetdance 6 - 8 jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
Vrijdag 18:30 19:30 Streetdance 9 - 11 jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
Vrijdag 19:30 20:30 Streetdance 12+ jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
                   
Zaterdag 10:00 11:00 Streetdance / Hiphop 6 - 8 jaar Helmerhoek Marie-Claire Tuana Nee  
Zaterdag 11:00 12:00 Streetdance / Hiphop 9+ jaar Helmerhoek Marie-Claire Tuana Nee  
                   
Zaterdag 10:00 11:00  Streetdance / Hiphop 6 - 8 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Demo

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 15:30 16:30 Demo We Are Loud 6 - 8 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Maandag 16:30 18:00 Demo We Are Tough 9 - 12 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Maandag 18:00 19:30 Demo We Are Enchanting    Prismare Daphne   Nee  
Maandag 19:30 21:00 Demo We Are United 13+ jaar Prismare Daphne   Nee  
                   
Woensdag 16:00 17:00  Demo We Are Loud 6 - 8 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Woensdag 17:00 18:30 Demo We Are Tough  9 - 12 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Woensdag 18:30 20:00 Demo We Are United 13+ jaar Prismare Daphne   Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Peuter/Kleuter Gym

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Florapark Nina Janique /Asha Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Florapark Nina Janique /Asha Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Helmerhoek Lindi Romy / Britt Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 3 - 4 jaar Helmerhoek Lindi Romy / Britt Nee  
Zaterdag 10:30 11:15 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Helmerhoek Lindi Romy / Britt Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Palet Kyra L. Quinty / Dewi Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Palet Kyra L. Quinty / Dewi Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Het Stroink Mitchel Mae-Lynn / Elise Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Het Stroink Mitchel Mae-Lynn / Elise Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra / Jerre Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra / Jerre Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Gymnastiek

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Dinsdag 16:00 17:00 Gymnastiek 5 - 6 jaar Het Stroink Bas Isa Nee  
Dinsdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7 - 8 jaar Het Stroink Bas Isa Nee  
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 9 - 10 jaar Het Stroink Bas Mae-Lynn Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 11 - 12 jaar Het Stroink Bas Mae-Lynn Nee  
                   
Dinsdag 16:30 17:30 Gymnastiek 6+ jaar Zaanstraat Mitchel Romy / Liz Nee  
Dinsdag 17:30 18:30 Gymnastiek 8+ jaar Zaanstraat Mitchel Romy / Liz Nee  
Dinsdag 18:30 19:30 Gymnastiek 65+ jaar Zaanstraat Kyra P. Steven Nee  
                   
Dinsdag 17:00 18:00 Gymnastiek 6 - 7 jaar Het Zwering Shannon Quinty Nee  
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8 - 9 jaar Het Zwering Shannon Quinty Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 10+ jaar Het Zwering Shannon Quinty Nee  
                   
Woensdag 12:15 13:00 G-Gymnastiek 6+ jaar Huifkar Stan   Nee  
                   
Woensdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6 jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
Woensdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7 jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
Woensdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8+ jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
                   
Woensdag 15:30 16:30 Special Gym   Het Riet Stan / Nina   Nee Start 1-11-2018
                   
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6 - 7 jaar Helmerhoek Joost Merel / Mae-Lynn / Iwan ioGL3 Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 8 - 9 jaar Helmerhoek Joost Merel / Mae-Lynn / Iwan ioGL3 Nee  
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 7 - 8 jaar Helmerhoek Nina Britt / Mayra Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 9+ jaar Helmerhoek Nina Britt Nee  
                   
Vrijdag 16:00 17:00 Jongensgymnastiek 5 - 6 jaar Het Riet Stan Eline / Matthijs Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Jongensgymnastiek 7 - 8 jaar Het Riet Stan Eline / Matthijs Nee  
Vrijdag 18:00 19:00 Jongensgymnastiek 9+ jaar Het Riet Stan Eline / Matthijs Nee  
                   
Zaterdag 10:30 11:30 Gymnastiek 6+ jaar Florapark Nina Janique / Asha Nee  
                   
Zaterdag 10:45 11:45 Gymnastiek 6+ jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Turnen Selectie Dames

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 19:00 Turnen dames Selectie instap, pupil 1 & 2 Het Zwering     Nee  
Maandag 18:00 20:00 Turnen dames Selectie jeugd 1 & 2, junior 1 & 2, senior Het Zwering     Nee  
                   
Woensdag 17:00 18:30 Turnen dames Selectie 6e div. instap, pupil 1 & 2 Het Zwering     Nee  
Woensdag 18:30 20:00 Turnen dames Selectie 6e div. jeugd 1 & 2, junior 1 & 2 Het Zwering     Nee  
                   
Donderdag 17:00 19:00 Turnen dames Selectie instap, pupil 1. (pupil 2, alleen die 3x trainen) Het Zwering     Nee  
Donderdag 18:00 20:00 Turnen dames Selectie jeugd 1 & 2, junior 1 & 2, senior Het Zwering     Nee  
                   
Vrijdag 17:00 19:00 Turnen dames Selectie pupil 2, jeugd 1 & 2 Het Zwering     Nee  
Vrijdag 18:00 20:00 Turnen dames Selectie junior 1 & 2, senior Het Zwering     Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Turnen Selectie Heren

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Mitchel / Bas   Nee  
                   
Woensdag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas   Nee  
                   
Zaterdag 13:00 15:00 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Mitchel / Bas   Nee  
                   

Lesrooster 2018 - 2019     Freerunning

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 16:00 17:00 Freerunning 8 - 10 jaar Helmerhoek Joost / Nina Koen / Jordy / Marijn / Lucas Nee  
Maandag 17:00 18:00 Freerunning 10 - 12 jaar Helmerhoek Joost / Nina Koen / Jordy / Marijn Nee  
                   
Vrijdag 18:00 19:00 Freerunning 12 - 15 jaar Helmerhoek Joost / Nina Koen / Jordy / Marijn / Iwan ioGL3 Nee  
Vrijdag 19:00 20:00 Freerunning 15+ jaar Helmerhoek Joost / Nina Koen / Jordy / Marijn / Iwan ioGL3 Nee  

ADRESSEN
De Helmer - (Wijkcentrum Helmerhoek) Runenberghoek
De Huifkar - Keppelerdijk 2
Florapark - Floraparkstraat 153
Helmerhoek - Runenberghoek 2

ADRESSEN
Het Nije Terphoes - Noordhollandstraat 4
Het Riet - Het Riet 10
Het Stroink - Het Stroink 62
Het Zwering - Gerard van Honthorststraat (zij-ingang)

ADRESSEN
Prismare - Roomweg 167d
Zaanstraat - Zaanstraat 8