Lesrooster Peuter/Kleuter Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter- en Kleuterdans 2-3 Jaar De Helmer Wendy Emma Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter- en Kleuterdans 4-5 Jaar De Helmer Wendy Emma Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter- en Kleuterdans 2-3 Jaar Prismare Marie-Claire Karlijn Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter- en Kleuterdans 4-5 Jaar Prismare Marie-Claire Karlijn Nee  

Lesrooster Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 18:00 Streetdance/HipHop 6-8 Jaar Stroinkshuis Mustafa - Nee Start maandag 2 oktober 2017
Maandag 18:00 19:00 Streetdance/HipHop 9-12 Jaar Stroinkshuis Mustafa - Nee Start maandag 2 oktober 2017
Maandag 19:00 20:00 Streetdance/HipHop 13+ Jaar Stroinkshuis Mustafa - Nee Start maandag 2 oktober 2017
Maandag 20:00 21:00 Streetdance/HipHop 30+ Jaar Stroinkshuis Mustafa - Nee Start maandag 2 oktober 2017
Maandag 17:00 18:00 Streetdance 12+ Jaar Prismare Daphne - Nee  
Maandag 19:30 20:30 Modern Jazz 16+ Jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Dinsdag 17:45 18:45 Modern Jazz 10+ Jaar Terphoes Daphne - Nee  
Dinsdag 18:45 19:45 HipHop 13+ Jaar Terphoes Daphne - Nee  
Dinsdag 20:00 21:00 Ballet 13+ Jaar Terphoes Daphne - Nee  
Woensdag 15:00 16:00 Streetdance/HipHop -- Jaar Lumen Mustafa - Nee Start woensdag 4 oktober 2017
Woensdag 16:00 17:00 Breakdance -- Jaar Lumen Mustafa - Nee Start woensdag 4 oktober 2017
Woensdag 19:00 20:00 Latin Fitness Dance 18+ Jaar De Helmer Wendy - Nee  
Vrijdag 18:30 19:30 Streetdance 6-8 Jaar Prismare Daphne Gemima Nee  
Vrijdag 19:30 20:30 Streetdance 9-12 Jaar Prismare Daphne Gemima Nee  
Zaterdag 10:00 11:00 Streetdance/HipHop 6-8 Jaar De Helmer Tunckan - Nee  
Zaterdag 10:00 11:00 Streetdance/HipHop 6-8 Jaar Prismare Marie-Claire Karlijn Nee  
Zaterdag 11:00 12:00 Streetdance/HipHop 9+ Jaar De Helmer Tunckan - Nee  

Lesrooster Demo Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 18:00 19:30 Demo Dans 13+ Jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee
Donderdag 18:00 19:30 Demo Dans 13+ Jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee
Zaterdag 12:00 14:00 Demo Dans 9-12 Jaar De Helmer Tunckan - Nee

Lesrooster Peuter/Kleuter Gym

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2-3 Jaar Helmerhoek Kyra L. Janique / Britt Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 3-4 Jaar Helmerhoek Kyra L. Janique / Britt Nee  
Zaterdag 10:30 11:15 Peuter/Kleuter Gym 4-5 Jaar Helmerhoek Kyra L. Janique / Britt Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2-3 Jaar Helmerhoek Lindi Romy / Asha Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 3-4 Jaar Helmerhoek Lindi Romy / Asha Nee  
Zaterdag 10:30 11:15 Peuter/Kleuter Gym 4-5 Jaar Helmerhoek Lindi Romy / Asha Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2-5 Jaar Het Stroink Nina Mae-Lynn / Elise Nee  
                   
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 2-5 Jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra Nee  

Lesrooster Gym

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Dinsdag 16:00 17:00 Gymnastiek 5-6 Jaar Het Stroink Stan Mae-Lynn / Jerzy Nee  
Dinsdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7-8 Jaar Het Stroink Stan Mae-Lynn / Jerzy Ja  
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 9-10 Jaar Het Stroink Bas Liz / Matthijs Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 11+ Jaar Het Stroink Bas Liz / Matthijs Nee  
                   
Dinsdag 17:00 18:00 Gymnastiek 6+ Jaar Zaanstraat Nina / Joost Romy / Karlijn Nee  
Dinsdag 18:30 19:30 Gymnastiek 65+ Jaar Zaanstraat Kyra P. Steven Nee  
                   
Dinsdag 17:00 18:00 Gymnastiek 6-7 Jaar Het Zwering Yvan (Lindi) Quinty Nee  
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8-9 Jaar Het Zwering Yvan (Lindi) Quinty Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 10+ Jaar Het Zwering Yvan (Lindi) Quinty Nee  
Woensdag 12:15 13:00 Gymnastiek G-sport Huifkar Stan / Rick - Nee  
Woensdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6 Jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
Woensdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7 Jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
Woensdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8+ Jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6-7 Jaar Helmerhoek Joost Jada / Milon Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 8-9 Jaar Helmerhoek Joost Jada / Milon Nee  
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6-8 Jaar Helmerhoek Yvan Isa Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 9+ Jaar Helmerhoek Yvan Isa / Jerzy Nee  
                   
Vrijdag 16:00 17:00 Jongensgymnastiek 5-6 Jaar Het Riet Stan Eline Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Jongensgymnastiek 7-8 Jaar Het Riet Stan Eline / Matthijs Nee  
Vrijdag 18:00 19:00 Jongensgymnastiek 9+ Jaar Het Riet Stan Eline / Matthijs Nee  
Zaterdag 10:45 11:45 Gymnastiek 6+ Jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra Nee  

Lesrooster Turnen Selectie Dames

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 19:00 Turnen dames Selectie Het Zwering Marja / Marjolein Dorien / Shannon Nee
Woensdag 16:00 18:00 Turnen dames Jong Talenten Het Zwering Lindi / Kyra L. (Marja) Lina / Yasmina Nee
Woensdag 18:00 20:00 Turnen dames Selectie 6e div. Het Zwering Lindi / Kyra L. Dorien Nee
Donderdag 17:00 19:00 Turnen dames Selectie Het Zwering Marja / Marjolein Dorien Nee
Vrijdag 17:00 19:30 Turnen dames Selectie 4e div. Het Zwering Marja / Marjolein Dorien Nee

Lesrooster Turnen Selectie Heren

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas - Nee  
Woensdag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas Milon Nee  
Zaterdag 13:00 15:00 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas - Nee  

Lesrooster Freerunning

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Vrijdag 18:00 19:00 Freerunning 8-11 Jaar Helmerhoek Yvan / Joost Koen / Jerzy Nee
Vrijdag 19:00 20:00 Freerunning 12+ Jaar Helmerhoek Yvan / Joost - Nee

Lesrooster Volleybal

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Dinsdag 20:30 22:30 Volleybal 40+ Jaar Het Zwering Rolf-Jan - Nee

Adressen
Helmerhoek - Runenberghoek 2
De Helmer - (Wijkcentrum Helmerhoek) Runenberghoek
Het Stroink - Het Stroink 62
Stroinkshuis - Het Stroink 64

Adressen
Zaanstraat - Zaanstraat 8
Het Riet - Het Riet 10
Lumen - Velveweg 54

Adressen
Het Nije Terphoes - Noordhollandstraat 4
Prismare - Roomweg 167d
Het Zwering - Gerard van Honthorststraat (zij-ingang)