Lesrooster 2018 - 2019     Peuter/Kleuter Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter/Kleuter Dans 2 - 3 jaar Helmerhoek Marie-Claire   Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter/Kleuter Dans 4 - 5 jaar Helmerhoek Marie-Claire   Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:30 Peuter/Kleuter Dans 2 - 3 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  
Zaterdag 09:30 10:00 Peuter/Kleuter Dans 4 - 5 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Dans

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 18:00 Hiphop 6+ jaar Stroinkshuis Gemima   Nee Start 1-1-2019
Maandag 18:00 19:00 Afro dance 6+ jaar Stroinkshuis Gemima   Nee Start 1-1-2019
                   
Dinsdag 17:00 18:00 Boys only stoere Hiphop 6+ jaar Terphoes Daphne   Nee Start 1-11-2018
Dinsdag 18:00 19:00 Modern Jazz 9+ jaar Terphoes Daphne   Nee  
                   
Woensdag 19:00 20:00 Zumba (gevorderden) 18+ jaar De Helmer Wendy   Ja  
Woensdag 20:00 21:00 Zumba (starters) 18+ jaar De Helmer Wendy   Nee  
                   
Donderdag 19:00 20:00 Hiphop 13+ jaar Terphoes Daphne   Nee  
Donderdag 20:00 21:00 Ballet 12+ jaar Terphoes Daphne   Nee  
                   
Vrijdag 17:30 18:30 Streetdance 6 - 8 jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
Vrijdag 18:30 19:30 Streetdance 9 - 11 jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
Vrijdag 19:30 20:30 Streetdance 12+ jaar Prismare Daphne Fleur Nee  
                   
Zaterdag 10:00 11:00 Streetdance / Hiphop 6 - 8 jaar Helmerhoek Marie-Claire Tuana Nee  
Zaterdag 11:00 12:00 Streetdance / Hiphop 9+ jaar Helmerhoek Marie-Claire Tuana Nee  
                   
Zaterdag 10:00 11:00  Streetdance / Hiphop 6 - 8 jaar Prismare Fleur Karlijn Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Demo

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 16:00 17:00 Demo We Are Loud 6 - 10 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Maandag 17:00 18:30 Demo We Are Tough 11 - 15 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Maandag 18:30 20:00 Demo We Are Enchanting  12+ jaar Prismare Daphne   Nee  
Maandag 20:00 21:30 Demo We Are United 16+ jaar Prismare Daphne   Nee  
                   
Woensdag 17:00 18:00 Demo We Are Loud 6 - 10 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Woensdag 18:00 19:30 Demo We Are Tough 11 - 15 jaar Prismare Daphne Marie-Claire Nee  
Woensdag 20:00 21:30 Demo We Are United 16+ jaar Het Riet Daphne   Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Peuter/Kleuter Gym

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Het Palet Kyra L. Quinty / Janique Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 3 - 4 jaar Het Palet Kyra L. Quinty / Janique  Nee  
Zaterdag 10:30 11:15 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Het Palet Kyra L. Quinty / Janique  Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Helmerhoek Lindi Romy / Britt Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 3 - 4 jaar Helmerhoek Lindi Romy / Britt Nee  
Zaterdag 10:30 11:15 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Helmerhoek Lindi Lina / Isa Nee  
Zaterdag 11:15 12:00 Peuter/Kleuter Gym 5+ jaar Helmerhoek Lindi Lina / Isa Nee  
                   
Zaterdag 09:30 10:15 Peuter/Kleuter Gym 2 - 5 jaar Florapark Nina Asha / Dewi Nee  
                   
Zaterdag 09:30 10:15 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Het Stroink Mitchel Mae-Lynn / Elise Nee  
                   
Zaterdag 09:00 09:45 Peuter/Kleuter Gym 2 - 3 jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra / Jerre io GL1 Nee  
Zaterdag 09:45 10:30 Peuter/Kleuter Gym 4 - 5 jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra / Jerre io GL1 Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Gymnastiek

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8 - 10 jaar Het Stroink Bas Mae-Lynn Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 11+ jaar Het Stroink Bas Mae-Lynn Nee  
                   
Dinsdag 16:30 17:30 Gymnastiek 6+ jaar Zaanstraat Romy/ Eline / Liz   Nee  
Dinsdag 17:30 18:30 Gymnastiek 8+ jaar Zaanstraat Romy/ Eline / Liz   Nee  
Dinsdag 18:30 19:30 Gymnastiek 65+ jaar Zaanstraat Kyra P. / Steven Romy Nee  
                   
Dinsdag 18:00 19:00 Gymnastiek 6 - 9 jaar Het Zwering Dorien Quinty /Timo (stagiair) Nee  
Dinsdag 19:00 20:00 Gymnastiek 10+ jaar Het Zwering Dorien Quinty /Timo (stagiair) Nee  
                   
Woensdag 12:15 13:00 G-Gymnastiek 6+ jaar Huifkar Stan Kyra P. Nee  
                   
Woensdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6 jaar Helmerhoek Mitchel Lasse io GL3 Nee  
Woensdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7 jaar Helmerhoek Mitchel Janique / Lasse io GL3 Nee  
Woensdag 18:00 19:00 Gymnastiek 8+ jaar Helmerhoek Mitchel Janique Nee  
                   
Woensdag 15:30 16:30 Special Gym 6+ jaar Het Riet Stan Romy Nee Start 1-11-2018
                   
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 6 - 7 jaar Helmerhoek   Mayra Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 7 - 8 jaar Helmerhoek Mitchel Quinty /Mayra Nee  
Vrijdag 16:00 17:00 Gymnastiek 8 - 9 jaar Helmerhoek   Britt Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Gymnastiek 10+ jaar Helmerhoek Mitchel Britt/ Iwan GL3 io Nee  
                   
Vrijdag 16:00 17:00 Jongensgymnastiek 5 - 6 jaar Het Riet Stan Lasse io GL3 Nee  
Vrijdag 17:00 18:00 Jongensgymnastiek 7 - 8 jaar Het Riet Stan Eline/ Lasse io GL3 Nee  
Vrijdag 18:00 19:00 Jongensgymnastiek 9+ jaar Het Riet Stan Eline/ Lasse io GL3 Nee  
                   
Zaterdag 10:30 11:30 Gymnastiek 6+ jaar Florapark Nina Asha / Dewi Nee  
                   
Zaterdag 10:45 11:45 Gymnastiek 6+ jaar Zaanstraat Shannon Liz / Mayra Nee  
                   
Zaterdag 10:30 11:30 Gymnastiek 6+ jaar Het Stroink Mitchel Mae-Lynn / Elise Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Turnen Selectie Dames

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 17:00 19:00 Turnen dames Instap, pupil 1 & 2 Het Zwering Dorien/ Kyra P./ Lindi   Nee  
Maandag 18:00 20:00 Turnen dames Jeugd 1 & 2, junior 1 & 2, senior Het Zwering Dorien/ Kyra P./ Lindi/ Shannon   Nee  
                   
Woensdag 17:00 19:00 Turnen dames Instap, pupil 1 & 2 (6e div)  Het Zwering Lindi/ Kyra L. Merel Nee  
Woensdag 18:00 20:00 Turnen dames Jeugd 1 & 2, junior 1 & 2 (6e div) Het Zwering Lindi/ Kyra L. Merel Nee  
                   
Donderdag 17:00 19:00 Turnen dames Instap, pupil 1 (pupil 2, alleen die 3x trainen) Het Zwering Dorien/ Stan/ Kyra L. Mae-lynn Nee  
Donderdag 18:00 20:00 Turnen dames Jeugd 1 & 2, junior 1 & 2, senior Het Zwering Dorien/ Stan/ Shannon  Mae-lynn Nee  
                   
Vrijdag 17:00 19:00 Turnen dames Pupil 2, jeugd 1 & 2 Het Zwering Dorien/ Shannon Merel Nee  
Vrijdag 18:00 20:00 Turnen dames Junior 1 & 2, senior Het Zwering Dorien/ Shannon Merel Nee  

Lesrooster 2018 - 2019     Turnen Selectie Heren

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Maandag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Mitchel / Bas   Nee  
Maandag 17:30 19:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Mitchel / Bas   Nee  
                   
Woensdag 16:30 18:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas Romy Nee  
Woensdag 17:30 19:30 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Bas Romy Nee  
                   
Zaterdag 13:00 15:00 Turnen heren Selectie Het Riet Stan / Mitchel / Bas Timo (stagiair) Nee  
                   

Lesrooster 2018 - 2019     Freerunning

DAG BEGIN EIND LES LEEFTIJD LOCATIE LEIDING ASSISTENT WACHTLIJST BIJZONDERHEDEN
Vrijdag 18:00 19:00 Freerunning 8 - 10 jaar Helmerhoek Mitchel Jordy / Marijn/ Iwan io GL3 Nee  
Vrijdag 19:00 20:00 Freerunning Demo team Helmerhoek Mitchel Iwan io GL3 Nee  
                   
Zaterdag 11:00 12:30 Freerunning 11 - 12 jaar Vastertlanden Joost Koen / Marijn/ Timo (stagiair) Nee  
Zaterdag 12:00 13:00 Freerunning 13+ jaar Vastertlanden Joost Koen / Marijn/ Timo (stagiair) Nee Start 1-1-2019

ADRESSEN
De Helmer - (Wijkcentrum) Runenberghoek
De Huifkar - Keppelerdijk 2
Florapark - Floraparkstraat 153
Helmerhoek - Runenberghoek 2

ADRESSEN
Het Nije Terphoes - Noordhollandstraat 4
Het Palet - Gerard Terborghstraat 9
Het Riet - Het Riet 10
Het Stroink - Het Stroink 62

ADRESSEN
Het Zwering - Gerard van Honthorststraat (zij-ingang)
Stroinkslanden - Vastertlanden 161
Prismare - Roomweg 167d
Zaanstraat - Zaanstraat 8